Welkom bij Sport en Cultuur in Soest

Wie zijn de buurtsportcoaches

 

 

 

 

Sanne van den Berg

Beweegmakelaar (Elzis/SWOS)
beweegmakelaar@swos.nl

06-40761683

 

Marijke Roest

Beweegmakelaar Aangepast Sporten (Elzis/SWOS) en

Kwetsbare groepen (BBS Werk & Inkomen) 

beweegmakelaar.as@swos.nl

06-36088590

Femke van Tongeren

Buurtsportcoach (Bink) 
f.vantongeren@binkkinderopvang.nl

06-41412936

 

Els Theunissen

Buurtsportcoach kinderen, jongeren, meiden (Stichting Balans)
theunissen@stichtingbalans.nl

06-86879008

Mauro Peters

Buurtsportcoach Smitsveen (Bink)
m.peters@binkkinderopvang.nl

06-42232172

 

Vacature

Buurtsportcoach (Bink)

 

Robbert Jaspers

Regisseur Buurtsportcoachregeling gemeente Soest 
r.jaspers@soest.nl

06-82117728

 

Wesley van den Hatert

Buurtsportcoach Soesterberg (NBSS)

wesley.van.den.hatert@nbss.nl

06-21866034

 

 

 

Henk de Vries

Buurtsportcoach Verenigingsadviseur (NBSS)

henk.de.vries@spotrtivun.nl

06-17327312

 

 

 

Riëndy Holder

Cultuurcoach (Idea Cultuur)

rholder@ideacultuur.nl

06-40350945